A blogról

Ön az ENT House Budapest fül- orr- gégészeti rendelő blogját olvassa. A blogon szakmai témákat boncolgatunk, betegségeket és azok kezelését ismertetjük, friss kutatásokat, ajánlásokat elemzünk, érdekes eseteket mutatunk be, elsősorban kollégáknak, másodsorban betegeknek. Fül- orr- gégészet minden mennyiségben!

 

 

Podcastünkben élőszóban is beszélgetünk szakmai kérdésekről, 10-25 perces adások formájában. A csatornánkat itt találja:

 

spotify_2.jpg

 

Természetesen az itt leírtak nem helyettesítik a vizsgálatot, csak kiegészítő jellegű információk. Ezzel kapcsolatos részletes jogi nyilatkozatunk ITT érhető el. A blog íróinak nincs kapacitása, és jogilag sem találják vállalhatónak, hogy általuk korábban nem kezelt betegeknek email-ben egészségügyi tanácsokat adjanak.

 

 

A blog írói az ENT House Budapest mukatársai:

 horvatht_otsz.jpeg

dr. Horváth Tamás Ph.D.

fül- orr- gégész

érdeklődési terület: fülsebészet

email: horvathtamas[at]enthouse.hu

(drhorvathtamas.com)

 

 vargazsuzsi_ildi.jpg

dr. Varga Zsuzsa

fül- orr- gégész

érdeklődési terület: rhinológia, otoneurológia

email: dr.zsuzsa.varga[at]gmail.com

 

 

 hiteles_egeszsegugyi_weboldal_2017_pecset.png

 



Free Page Rank Tool

Címkék

Címkefelhő

Több, mint 500 absztrakt, cikk a közösségi könyvjelzőn

2010.05.02. | drHorváthTamás | komment

Címkék: ent house hírek általános fül orr gégészet

Egyfajta jubileum volt a héten, ugyanis az elmúlt szűk egy év alatt több, mint 500 fül- orr- gégészeti témájú cikk absztraktját, vagy jó esetben magát a cikket, illetve oldalakat sikerült elmentenem a rendelő égisze alatt működtetett del.icio.us közösségi könyvjelzőre.

A kutatási trendeknek, "hot topic"-oknak, valamint az érdeklődési körömnek megfelelően, a cimkéket tekintve első helyen állnak a füllel, fülbetegségekkel kapcsolatos oldalak és cikkek, második helyen a fej-nyaki daganatos betegségek állnak, harmadik helyen az orr- és melléküreg betegségek, míg negyedik helyen a gyermek fül- orr- gégészettel kapcsolatos cikkek. Egyébként jelenleg összesen több, mint 900 cimke alapján lehet keresni az oldalak között.

Aki pedig szintén használja a twittert és mellé a del.icio.us könyvjelzőt, annak javaslom a packrati.us nevű szolgáltatást! Ennek segítségével azon twitteres bejegyzések, melyeknek van link melléklete, automatikusan mentésre kerülnek a del.icio.us-re, korrekt módon címmel, linkkel, sőt, ami extrán jó, hogy a megjegyzés rovatba elhelyezi a tweet szövegét is. Egyedül a cimkék maradnak le, de mégis sokkal könnyebb ezzel a módszerrel utólag csak cimkézni, mint ha külön elmentené az ember oda is a linket.

süti beállítások módosítása